Штроборез Metabo MFE 40 604040900
Відео 8Фото 8 |
Metabo MFE 40 604040900 |
|
Модель 604040510 поставляється без відрізних дисків, в комплекті моделі 604040500 є два алмазних відрізних диска, а в комплекті моделі 604040900 є два алмазних відрізних диска і один фрезерний диск
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MFE 40 604040900
Усі ціни 9 →Штроборез Metabo MFE 40 + 2 алмазні диски + алмазний фрезерувальний диск 2 | 24 681 грн. |
Штроборіз Metabo MFE 40 + алмазний фрезерний диск 20 мм, 2 UP 604040900 | 19 999 грн. |
Штроборез Metabo MFE 40 в кофрі 604040900 | 19 999 грн. |
Штроборез Metabo MFE 40 (604040900) | 19 999 грн. |
Штроборіз Metabo MFE 40 + 2 алмазні диски + фрезерувальний диск (1.9 кВт, | 19 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Metabo MFE 40 604040900
Ціни на Metabo MFE 40 604040900 |
---|---|---|---|---|
Metabo MFE 40 604040510 | від 14 427 грн. | 15 пропозицій | ||
Metabo MFE 40 604040500 | від 15 889 грн. | 17 пропозицій | ||
Metabo MFE 40 604040900 | від 19 999 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →