Штроборез Metabo TE 24-230 MVT CED 600434500
Відео 1Фото 8 |
Metabo TE 24-230 MVT CED 600434500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo TE 24-230 MVT CED 600434500
Усі ціни 6 →Алмазна пила Metabo TE 24-230 MVT CED (600434500) | 21 619 грн. |
Система алмазного різання Metabo TE 24-230 MVT CED 600434500 | 21 620 грн. |
Система з відрізним алмазним диском Metabo TE 24-230 MVT CED 600434500 | 21 620 грн. |
Metabo TE 24-230 MVT CED | 27 520 грн. |
Metabo TE 24-230 MVT CED | 28 208 грн. |
Metabo TE 24-230 MVT CED | 28 896 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →