Дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q Pro 601039930
Відео 2Фото 12 | Товар застарів 11 722 грн. Тип пристрою: дриль-шурупокрут; Конструкція: пістолетна/кутова; Кількість обертів (об/хв): 500/1650; Крутний момент: Макс. крутний момент (Нм): 45; з регулюванням; Число ступенів крутящого момента (ступенів): 20; Редуктор: 2-швидкісний; Кількість швидкостей: 2; Реверс: повзунковий; Вага (кг): 1.1 |
Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q Pro 601039930 акк. 2 шт акк. 2 шт 2 Агод 2 Агод акк. 2 шт 4 Агод акк. 2 шт акк. 2 шт 4 Агод , ексцентрикова насадка4 Агод , кутова насадкаакк. відсутній, без кейсаакк. відсутній, кейс |
|
В комплекті моделі 601039500 акумулятори ємністю 2 Агод, в комплекті 601039800 — ємністю 4 Агод, в комплекті 601039920 — ємністю 4 Агод, є кутова насадка, в комплекті 601039930 — ємністю 4 Агод, є ексцентрикова насадка
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q Pro 601039930
Ціни на Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q Pro 601039930 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q 601039500 | від 7 193 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q 601039800 | від 10 940 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q Pro 601039920 | від 12 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q 601039890 | від 4 334 грн. | 23 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q 601039840 | від 6 656 грн. | 3 пропозиції |