Дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q Pro 601039920
Відео 2Фото 12 |
Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q Pro 601039920 акк. 2 шт 2 Агод акк. 2 шт 4 Агод акк. 2 шт 4 Агод , кутова насадкаакк. відсутній, без кейсаакк. відсутній, кейс |
|
В комплекті моделі 601039500 акумулятори ємністю 2 Агод, в комплекті 601039800 — ємністю 4 Агод, в комплекті 601039920 — ємністю 4 Агод, є кутова насадка, в комплекті 601039930 — ємністю 4 Агод, є ексцентрикова насадка
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q Pro 601039920
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q Pro 601045920 | 14 184 грн. |
Шуруповерт Metabo PowerMaxx Bs 12 Bl Q Pro (601045920) | 14 932 грн. |
Metabo 601039920 | 12 382 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q Pro 601039920
Ціни на Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q Pro 601039920 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q 601039500 | від 7 193 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q 601039800 | від 10 940 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q Pro 601039920 | від 12 382 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q 601039890 | від 4 334 грн. | 19 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q 601039840 | від 6 656 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →