Дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036870
Відео 3Фото 5 |
Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036870 |
|
В комплекті 601036500 акумулятори ємністю 2 Агод, в комплекті 601036800 — 4 Агод, в комплекті 601036870 — 2 Агод, є набір аксесуарів, в комплекті 601036900 — 2 Агод, є ліхтар, в комплекті 601036910 — 2 Агод, є силовий адаптер PA 12 LED-USB
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036870
Усі ціни 12 →Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS 12 Set + 2 акб + з/в + кейс + | 7 002 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 Mobile Workshop 6010 | 6 999 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo POWERMAXX BS 12 SET, 2 акб 12 В Li-P | 6 999 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Metabo PowerMaxx BS 12 SET (601036870) | 6 999 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 SET (601036870) 6010 | 6 999 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036870
Ціни на Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036870 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx BS 12 601036500 | від 4 993 грн. | 27 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036870 | від 4 552 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036910 | від 7 092 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 601036800 | від 6 780 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 601036890 | від 2 270 грн. | 17 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 601036840 | від 4 049 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036900 | від 8 132 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →