Умивальник Mexen Blanca 50 21105000 500 мм
Фото 2 |
Mexen Blanca 50 21105000 |
|
Поверхня миття стійка до матування, перепадів температур та УФ-випромінювання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Blanca 50 21105000 500 мм
Умивальник накладний MEXEN BLANCA 500x350x120мм прямокутний білий MEX-2110 | 5 412 грн. |
Умывальник (раковина) MEXEN BLANCA 50 WHITE накладной подвесной rea-000000 | 5 412 грн. |
Умывальник Mexen Blanca 50 White MEX-21105000 | 4 600 грн. |
Умивальник накладний MEXEN BLANCA 500x350x120мм прямокутний білий MEX-2110 | 5 412 грн. |
Умивальник (раковина) MEXEN BLANCA 50 WHITE накладний підвісний | 5 412 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →