Змішувач Gappo G5007
Фото 18 |
Gappo G5007 |
|
Змішувач має аератор з шарнірним з'єднанням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G5007
Усі ціни 50 →Змішувач для біде GAPPO чорний матовий G5007-6 | 4 007 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу GAPPO на біде одноважільний білий латунь G5 | 4 058 грн. |
Змішувач для біде Gappo G5007-3 золотий | 3 687 грн. |
Змішувач для біде GAPPO G5007-8, білий/хром 1037425 | 4 058 грн. |
Смесители для биде GAPPO G5007-8 | 3 652 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →