Змішувач Hansgrohe Talis E2 31622000
Hansgrohe Talis E2 31622000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis E2 31622000
Hansgrohe Hansgrohe Talis E 31622000 | 3 389 грн. |
Смеситель для биде Hansgrohe Talis E2 31622000 | 3 798 грн. |
Змішувач для біде, одноважільний Hansgrohe Talis E (колір - хром) (3162200 | 4 300 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Talis E2 31622000:
- Обмежувач температури води
- Аератор QuickClean з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →