Змішувач Mexen Royo 72210-00
Фото 6 |
Mexen Royo 72210-00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Royo 72210-00
Усі ціни 6 →Змішувач для умивальника із високим виливом MEXEN Royo білий латунь MEX-72 | 4 840 грн. |
Смеситель для умывальника Mexen Royo White высокий MEX-72210-20 | 4 840 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом MEXEN Royo білий латунь MEX-72 | 4 840 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом MEXEN Royo сірий латунь MEX-72 | 3 010 грн. |
Смеситель для умывальника Mexen Royo Grafit высокий MEX-72210-66 | 3 010 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом MEXEN Royo сірий латунь MEX-72 | 3 010 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →