Powerbank Mibrand Mriya 10000 20W
Фото 7 |
Mibrand Mriya 10000 20W |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mibrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mibrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mibrand Mriya 10000 20W
Повербанк Mibrand Mriya 10000 mAh 20W Blue (MI10K/Mriya) | 276 грн. |
Зовнішній акумулятор Mibrand Mriya 10000mAh 20W Blue | 440 грн. |
Зовнішній акумулятор Mibrand Mriya 10000mAh 20W Blue (MI10K/Mriya) | 295 грн. |
Зовнішній акумулятор Mibrand Mriya 10000mAh 20W, Blue MI10K/Mriya | 366 грн. |
Mibrand Mriya 10000mAh 20W | 329 грн. |
Модификації Mibrand Mriya 10000 20W
Ціни на Mibrand Mriya 10000 20W |
---|---|---|---|---|
Mibrand Mriya 10000 10W | від 339 грн. | 3 пропозиції | ||
Mibrand Mriya 10000 20W | від 276 грн. | 5 пропозицій | ||
Mibrand Mriya 20000 20W | від 448 грн. | 8 пропозицій | ||
Mibrand Mriya 30000 20W | від 649 грн. | 3 пропозиції |