Літня шина Michelin Agilis 3 235/65 R16C 115R
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Agilis 3 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Agilis 3 235/65 R16C 115R
Усі ціни 71 →Шина Michelin AGILIS 3 235/65 R16C 115/113R | 6 441 грн. |
Michelin Agilis 3 235/65 R16C 115/113R | 6 783 грн. |
Michelin Agilis 3 235/65 R16C 115/113R MO-V | 6 612 грн. |
Michelin AGILIS 3 235/65 R16C 115/113R | 6 990 грн. |
Michelin Agilis 3 (235/65R16C 115R) | 6 487 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Agilis 3 235/65 R16C 115R
Ціни на Michelin Agilis 3 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis 3 235/65 R16C 115R | від 6 441 грн. | 71 пропозиція | ||
Michelin Agilis 3 235/65 R16C 121R | від 7 312 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →