Всесезонна шина Michelin CrossClimate 2 235/55 R18 104V
Відео 31Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin CrossClimate 2 235/55 R18 104V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin CrossClimate 2 235/55 R18 104V
Усі ціни 30 →Michelin CrossClimate 2 235/55 R18 104V XL | 5 665 грн. |
Michelin CrossClimate 2 235/55 R18 104V XL | 6 870 грн. |
Шина Michelin CrossClimate 2 235/55 R18 104V XL | 5 502 грн. |
Всесезонные шины Michelin CrossClimate 2 235/55 R18 104V XL 1002268689 | 6 444 грн. |
Michelin CrossClimate 2 (235/55R18 104V) | 6 237 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin CrossClimate 2 235/55 R18 104V
Ціни на Michelin CrossClimate 2 235/55 R18 104V |
---|---|---|---|---|
Michelin CrossClimate 2 235/55 R18 100V | від 6 000 грн. | 23 пропозиції | ||
Michelin CrossClimate 2 235/55 R18 104H | від 5 754 грн. | 23 пропозиції | ||
Michelin CrossClimate 2 235/55 R18 104V | від 5 502 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →