Літня шина Michelin Energy Saver Plus 215/60 R16 95H
Відео 8Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Energy Saver Plus 215/60 R16 95H 215/60 R16 95 H 215/60 R16 95 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Energy Saver Plus 215/60 R16 95H
Усі ціни 17 →Michelin Energy Saver Plus 215/60 R16 95H | 5 420 грн. |
Michelin Energy Saver Plus (215/60R16 95H) | 5 355 грн. |
MICHELIN Energy Saver Plus 215/60R16 95H | 5 215 грн. |
Michelin Energy Saver + 215/60 R16 95H | 5 516 грн. |
Michelin Energy Saver Plus 215/60 R16 95H 50701 | 5 641 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Energy Saver Plus 215/60 R16 95H
Ціни на Michelin Energy Saver Plus 215/60 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Michelin Energy Saver Plus 215/60 R16 95H | від 5 215 грн. | 17 пропозицій | ||
Michelin Energy Saver Plus 215/60 R16 95V | від 5 644 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →