Літня шина BF Goodrich Advantage 215/60 R16 95H
Відео 24Фото 6 |
Виберіть розмір шин
BF Goodrich Advantage 215/60 R16 95H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich Advantage 215/60 R16 95H
BFGoodrich Advantage 215/60 R16 95H | 5 003 грн. |
Шини BFGoodrich Advantage 215/60 R16 95H | 5 229 грн. |
BFGoodrich ADVANTAGE 215/60 R16 95H | 4 552 грн. |
Відеоогляди
Модификації BF Goodrich Advantage 215/60 R16 95H
Ціни на BF Goodrich Advantage 215/60 R16 95H |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich Advantage 215/60 R16 95H | від 4 552 грн. | 3 пропозиції | ||
BF Goodrich Advantage 215/60 R16 95V | від 6 108 грн. | 1 пропозиція | ||
BF Goodrich Advantage 215/60 R16 99H | від 6 152 грн. | 1 пропозиція | ||
BF Goodrich Advantage 215/60 R16 99V | від 3 869 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →