Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 97W
Відео 6Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 97W
Усі ціни 7 →Michelin Primacy 4PLUS 215/55 R16 97W XL | 5 500 грн. |
Шини Michelin Primacy 4+ 215/55 ZR16 97W XL | 7 700 грн. |
Michelin PRIMACY 4+ 215/55 R16 97W FR XL | 7 391 грн. |
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 97W XL 282553 | 6 993 грн. |
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 97W XL | 7 596 грн. |
Michelin PRIMACY 4+ 215/55 R16 97W XL (8070478004) | 11 870 грн. |
MICHELIN PRIMACY 4+ 215/55 R16 97W XL | 7 500 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 97W
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93V | від 5 985 грн. | 31 пропозиція | ||
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93W | від 8 096 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 97W | від 5 500 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →