Літня шина Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97Y
Відео 5Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97Y
Kleber DYNAXER HP4 215/55 R16 97Y | 6 199 грн. |
Шини Kleber Dynaxer HP4 215/55 ZR16 97Y XL | 5 976 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97Y 524713 | 5 412 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97Y | 5 787 грн. |
3 березня, 22:49
Рік виробництва шин #
Чому фільтр не містить опції, яка б надавала можливість фільтрування шин за роком їх виробництва?
Дякую
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97Y
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97Y |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93H | від 3 605 грн. | 40 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93V | від 4 983 грн. | 6 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 93W | від 5 116 грн. | 5 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97W | від 5 185 грн. | 3 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/55 R16 97Y | від 5 412 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →