Вантажна шина Michelin X Line Energy Z 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Line Energy Z 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Line Energy Z 315/70 R22.5 154L
Michelin X Line Energy Z (рульова вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 28 484 грн. |
Michelin X Line Energy Z (рульова вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 28 470 грн. |
Michelin X Line Energy Z (рулевая ось) 315/70 R22.5 154/150L | 28 481 грн. |