Вантажна шина Michelin X Multi Energy Z 315/80 R22.5 156L
Відео 6Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi Energy Z 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi Energy Z 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 7 →Michelin X Multi Energy Z (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 29 606 грн. |
Michelin X Multi Energy Z (рулевая) 315/80 R22.5 156/150L 20PR | 27 676 грн. |
Michelin X MULTI ENERGY Z (рулевая) 315/80 R22.5 156/150L | 28 971 грн. |
Michelin X Multi Energy Z (315/80R22.5 156L) | 29 714 грн. |
MICHELIN X Multi Energy Z 315/80R22.5 156/150L | 36 520 грн. |
MICHELIN X Multi Energy Z 315/80R22.5 156/150L | 38 346 грн. |
Шина Michelin X MULTI ENERGY Z (рульова) 315/80 R22.5 156/150L | 31 431 грн. |
Відеоогляди