Вантажна шина Michelin X MultiWay 3D XZE 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X MultiWay 3D XZE 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X MultiWay 3D XZE 295/80 R22.5 152M
Michelin X MultiWay 3D XZE (рулевая) 295/80 R22.5 152/148M 18PR "3PMSF" | 26 850 грн. |
Грузовые шины Michelin X MultiWay 3D XZE (рулевая) 295/80 R22.5 152/148M 1 | 29 146 грн. |
Michelin X Multiway 3D Xze 295/80R22.5 152/148M | 32 320 грн. |
Michelin X Multiway 3D Xze 295/80R22.5 152/148M | 33 936 грн. |
Вантажні шини Michelin X MultiWay 3D XZE (рульова) 295/80 R22.5 152/148M | 30 895 грн. |