Вантажна шина Michelin X Multi D 315/70 R22.5 154K
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi D 315/70 R22.5 154K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi D 315/70 R22.5 154K
Усі ціни 6 →Michelin X Multi D (ведущая) (315/70R22.5 154K) | 30 716 грн. |
Шини Michelin X Multi D (ведущая) 315/70 R22,5 154/150K 20PR | 28 180 грн. |
Грузовые шины Michelin X Multi D (ведущая) 315/70 R22.5 154/150K 20PR 1002 | 30 067 грн. |
Michelin X Multi D (315/70R22.5 154K) | 30 829 грн. |
Michelin X Multi D (ведуча) 315/70 R22.5 154/150K | 29 262 грн. |
Вантажні шини Michelin X Multi D (провідна) 315/70 R22.5 154/150K 20PR | 31 871 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin X Multi D 315/70 R22.5 154K
Ціни на Michelin X Multi D 315/70 R22.5 154K |
---|---|---|---|---|
Michelin X Multi D 315/70 R22.5 154K | від 28 180 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin X Multi D 315/70 R22.5 154L | від 25 158 грн. | 15 пропозицій | ||
Michelin X Multi D 315/70 R22.5 156L | від 29 224 грн. | 1 пропозиція |