Вантажна шина Michelin X Line Energy Z2 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Line Energy Z2 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Line Energy Z2 315/70 R22.5 156L
Michelin X Line Energy Z2 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L | 28 696 грн. |
Michelin X Line Energy Z2 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 18PR | 27 800 грн. |
Michelin X LINE ENERGY Z2 315/70R22.5 156/150 L | 37 842 грн. |
Michelin X Line Energy Z2 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L | 24 017 грн. |
Michelin X Line Energy Z2 рульова рульова (315/70R22,5 156/150L) 395997 | 28 288 грн. |