Вантажна шина Michelin X Multi D 215/75 R17.5 126M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi D 215/75 R17.5 126M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi D 215/75 R17.5 126M
Michelin X Multi D (ведущая) 215/75 R17.5 126/124M | 13 900 грн. |
Michelin X Multi D (приводная) 215/75 R17.5 126/124M 14PR "3PMSF" | 13 575 грн. |
Michelin X Multi D ведуча ведуча (215/75R17,5 126/124M) 295509 | 13 702 грн. |
Шина Michelin X Multi D (провідна) 215/75 R17.5 126/124M | 15 366 грн. |
Відеоогляди