Вантажна шина Michelin X Works HD Z 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Works HD Z 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Works HD Z 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 6 →Michelin X Works HD Z (рулевая) 315/80 R22.5 156/150K | 27 008 грн. |
Michelin X Works HD Z (руль-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR "M+S" | 28 200 грн. |
Michelin X WORKS HD Z 315/80R22.5 156/150K | 32 280 грн. |
Michelin X Works HD Z рульова рульова (315/80R22,5 156/150K) 295565 | 28 704 грн. |
Michelin X WORKS HD Z 315/80R22.5 156/150K | 33 894 грн. |
Шина Michelin X Works HD Z (рульова) 315/80 R22.5 156/150K | 32 039 грн. |