Вантажна шина Michelin X Multi HD Z 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi HD Z 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi HD Z 315/70 R22.5 156L
Michelin X Multi HD Z (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L | 29 276 грн. |
Michelin X Multi HD Z (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR | 28 350 грн. |
Michelin X Multi HD Z рульова рульова (315/70R22,5 156/150L) 422036 | 28 860 грн. |
Шина Michelin X Multi HD Z (рульова) 315/70 R22.5 156/150L | 32 214 грн. |