Самокат Best Scooter D-19055
Фото 17 |
Best Scooter D-19055 |
|
Кермо регулюється по висоті від 93 до 103 см. Заднє дискове гальмо. Самокат має металеву основу із двома амортизаційними блоками. Світлодіодна фара.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best Scooter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best Scooter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best Scooter D-19055
Усі ціни 23 →Самокат Best Scooter D-230 Disc Черно-красный (Резиновая платформа) 116719 | 4 130 грн. |
Двоколісний самокат з фарою та двома амортизатором Best Scooter D-64585 Че | 3 925 грн. |
Самокат двоколісний "Best Scooter" D-19055 гумовий килимок, ФАРА, переднє | 4 100 грн. |
Самокат Best Scooter D-230 Disc Черно-синий (Резиновая платформа) 116718 | 4 130 грн. |
Двоколісний самокат з фарою та двома амортизатором Best Scooter D-19055 Си | 3 925 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →