Оперативна пам'ять Silicon Power DDR3 SO-DIMM 1x8Gb SP008GLSTU160N02
Silicon Power SP008GLSTU160N02 1600 МГц CL11 1600 МГц CL11 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power DDR3 SO-DIMM 1x8Gb SP008GLSTU160N02
Усі ціни 23 →Модуль памяти для ноутбука SoDIMM DDR3L 8GB 1600 MHz Silicon Power (SP008G | 820 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3L 8GB 1600 MHz Silicon Power (SP008 | 702 грн. |
Silicon Power Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3L 8GB 1600 MHz Silico | 702 грн. |
Silicon Power DDR3L 8GB 1600 MHz Silicon Power (SP008GLSTU160N02) sp008gls | 702 грн. |
Silicon Power SP008GLSTU160N02 | 765 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Silicon Power DDR3 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на Silicon Power DDR3 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Silicon Power DDR3 SO-DIMM 1x8Gb SP008GBSTU160N02 | від 553 грн. | 31 пропозиція | ||
Silicon Power DDR3 SO-DIMM 1x8Gb SP008GLSTU160N02 | від 672 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →