Прасувальна система Miele B 4847
Відео 2Фото 16 |
Miele B 4847 |
|
Регулювання потужності подачі пари. Активна прасувальна дошка з тримачем дроту. Отпариватель в комплекті. Самоочищення від накипу. Знімна антипригарна підошва для праски. Зберігання всіх приладдя в закритому корпусі. Дисплей.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele B 4847
Усі ціни 6 →Прасувальна система Miele B 4847 Fashion Master | 93 389 грн. |
Miele B4847 Fashion Master B4847FashionMaster | 93 389 грн. |
Прасувальна система Miele B4847 | 89 999 грн. |
Гладильная система Miele B 4847 (13484721RU) | 93 390 грн. |
Miele B 4847 | 126 798 грн. |
Парова прасувальна система Miele B4847 | 80 790 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →