Плита Milano ML50 E10
Milano ML50 E10 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milano ML50 E10
Усі ціни 10 →Плита комбінована Milano GAS COOKER ML50 E10 + коричнева | 7 855 грн. |
Плита Milano ML50 E10 Біла | 8 407 грн. |
Плита комбинированная Milano ML50 E10 brown | 7 449 грн. |
Плита кухонная Milano ML50 E10 graphite | 8 950 грн. |
Milano ML50 E10 +Brown ML50E10+Brown | 7 855 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →