Плита Milano ML50 E20
Фото 7 |
Milano ML50 E20 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milano ML50 E20
Усі ціни 30 →Комбінована плита Milano ML50 E20 нержавіюча сталь | 10 197 грн. |
Плита комбинированная Milano ML50 E20 | 10 740 грн. |
Плита Milano ML50 E20 Brown | 8 034 грн. |
Плита комбінована Milano ML50 E20+ Steel | 10 197 грн. |
Плита комбінована Milano ML50 E20+сталева | 10 798 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →