Плита Milano ML55 G1/01
Фото 7 |
Milano ML55 G1/01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milano ML55 G1/01
Усі ціни 32 →Газова плита Milano ML55 G1/01 біла | 6 650 грн. |
MILANO ML55 G1/01 WHITE | 6 542 грн. |
Плита газова Milano ML55 G1 /01+графіт | 6 999 грн. |
MILANO ML55 G1/01 GRAPHITE | 7 063 грн. |
Газова плита Milano ML55 G1/01 Brown | 6 688 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →