Плита Milano ML60 EF50
Milano ML60 EF50 2021 рікрожен |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milano ML60 EF50
Усі ціни 30 →Плита комбінована Milano GAS COOKER ML60 EF50 + графіт | 11 399 грн. |
ML60 ef50 + beige Плита газовая milano | 14 490 грн. |
Плита Milano ML60 EF50 White | 13 869 грн. |
Плита кухонная Milano ML60 EF50 brown | 13 851 грн. |
Milano ML60 EF50+Beige ML60EF50+Beige | 11 599 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →