Плита Milano ML60 E20+
Фото 5 |
Milano ML60 E20+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milano ML60 E20+
Усі ціни 11 →Плита комбинированная Milano ML60 E20+ | 12 168 грн. |
Плита Milano ML60 E20+ коричнева | 10 176 грн. |
Плита комбінована Milano ML60 E20+сталева | 12 133 грн. |
Плита комбінована Milano ML60 E20+сталева | 12 179 грн. |
Плита кухонная Milano ML60 E20 + graphite | 11 340 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →