Плита Milano HP 1020 W білий
Milano HP 1020 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milano HP 1020 W білий
Усі ціни 10 →Настільна плита Milano HP-1020W | 888 грн. |
Настольная плита Milano HP-1020W | 1 132 грн. |
Milano Настільна плита Milano HP-1120W | 849 грн. |
Плитка MILANO HP-1020W | 569 грн. |
Настільна плитка MILANO HP-1020W | 667 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →