Біти / торцеві голівки Makita B-30754-10
Відео 3Фото 2 |
Makita B-30754-10 |
|
Торсіонні біти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita B-30754-10
Набір торсійних біт Ultra Mag Makita 11 шт (B-30754) | 513 грн. |
Набір торсіонних біт Makita Ultra Mag 11 шт B-30754 | 553 грн. |
Набір торсійних ударних біт Makita Ultra Mag 11 шт B-30754 | 650 грн. |
Набор ударных бит с битодержателем Makita Ultra Mag на ложементе, 11 шт B- | 650 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →