Біти / торцеві голівки Milwaukee 4932471586
Фото 7 |
Milwaukee 4932471586 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee 4932471586
Набор бит Milwaukee S/Bit ShW CD Compact Torx Set-32pc (4932471586) 493247 | 937 грн. |
Набір біт Milwaukee S/Bit ShW CD Compact Torx Set-32pc (4932471586) 493247 | 879 грн. |
Milwaukee Набір біт Milwaukee S/Bit ShW CD Compact Torx Set-32pc (49324715 | 879 грн. |
Milwaukee S/Bit ShW CD Compact Torx Set 32 шт.(4932471586) S/BitShWCDCompa | 879 грн. |
Набір біт Milwaukee Shockwave TORX 32 шт. (4932471586) | 884 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →