Циркулярна пила Milwaukee CS 85 SB (4933451117)
Фото 8 |
Milwaukee CS 85 SB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee CS 85 SB
Усі ціни 10 →Пила дискова Milwaukee CS 85 SB (2.2 кВт, 235 мм) (4933451117) 4933451117 | 15 272 грн. |
Дискова пила Milwaukee CS 85 SB, 2200Вт, 235 мм (4933451117) | 14 868 грн. |
Дисковая пила Milwaukee CS 85 SB, 2200Вт, 235 мм (4933451117) 4933451117 | 14 868 грн. |
Дискова пила Milwaukee CS 85 SB, 2200Вт, 235 мм (4933451117) 4933451117 | 14 868 грн. |
Milwaukee CS 85 SB (4933451117) 4933451117 | 14 868 грн. |
ще 5 пропозицій