Циркулярна пила Milwaukee M18 FCOS230-0 (4933471696)
Відео 4Фото 22 |
Milwaukee M18 FCOS230-0 акк. 1 шт 12 Агод акк. відсутній |
|
Модель FCOS230-0 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FCOS230-0
Усі ціни 6 →Шлифовальная машина Milwaukee M18 FCOS230-0 (без АКБ и ЗУ) (4933471696) 49 | 28 158 грн. |
Milwaukee M18 FCOS230-0 (4933471696) M18FCOS230-0(4933471696) | 29 669 грн. |
Milwaukee M18 FCOS230-0 4933471696 | 30 600 грн. |
Milwaukee M18 FCOS230-0 4933471696 | 31 365 грн. |
Milwaukee Електроріз Milwaukee M18 FCOS230-0 (без АКБ та ЗП) (4933471696) | 29 669 грн. |
Шліфмашина універсальна відрізна акумуляторна Milwaukee M18 FCOS230-0 (493 | 29 670 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 FCOS230-0
Ціни на Milwaukee M18 FCOS230-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FCOS230-121 | від 40 640 грн. | 4 пропозиції | ||
Milwaukee M18 FCOS230-0 | від 28 158 грн. | 8 пропозицій |