Циркулярна пила Metabo KS 66 FS 691196000
Відео 11Фото 4 |
Metabo KS 66 FS 691196000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KS 66 FS 691196000
Дискова пила Metabo KS 66 FS, торцювальна шина KFS 44 691196000 | 12 351 грн. |
Дискова пила Metabo KS 66 FS з торцювальною шиною KFS 44 691196000 | 12 351 грн. |
Metabo KS 66 FS + szyna prowadząca KFS 44 691196000 | 17 120 грн. |
Metabo KS 66 FS + szyna prowadząca KFS 44 691196000 | 17 548 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo KS 66 FS 691196000
Ціни на Metabo KS 66 FS 691196000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 66 FS 601066000 | від 5 081 грн. | 24 пропозиції | ||
Metabo KS 66 FS 601066500 | від 8 531 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo KS 66 FS 691196000 | від 12 351 грн. | 4 пропозиції |