Шабельна пила Milwaukee C12 HZ-0 (4933411925)
Відео 2Фото 3 |
Milwaukee C12 HZ-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee C12 HZ-0
Усі ціни 6 →Шабельна пила Milwaukee C12 HZ-0 (4933411925) 4933411925 | 5 581 грн. |
Пила шабельна акумуляторна MILWAUKEE, C12 HZ-0 (Без АКБ і ЗП) | 5 581 грн. |
Milwaukee C12 HZ-0 (4933411925) C12HZ-0(4933411925) | 5 579 грн. |
Сабельна ножівка Milwaukee C12 HZ-0 (4933411925) | 5 582 грн. |
Пила шабельна акумуляторна Milwaukee C12 HZ-0 Lі-Ion (4933411925) | 5 581 грн. |
Шабельна пилка MILWAUKEE C12 HZ-0 | 5 581 грн. |
Особливості комплектації:
- Модель C12 HZ-0 — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса
- Модель C12 HZ-202C — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс