Будівельний фен Milwaukee M18 BHG-502C (4933459772)
Відео 3Фото 10 |
Milwaukee M18 BHG-502C |
|
Будівельний фен працює від акумулятора системи Milwaukee M18. Вбудована світлодіодне підсвічування. В комплекті 2 акумулятора і зарядний устройсво
Модель M18 BHG-0 поставляється без акумулятора, кейса і насадок. Модель M18 BHG-502C поставляється з двома акумуляторами на 5 Агод, зарядним пристроєм, кейсом і двома насадками. В M18 BHG-501C не два, а один акумулятор
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 BHG-502C
Усі ціни 11 →Будівельний фен Milwaukee M18 BHG-502C (4933459772) 4933459772 | 18 709 грн. |
Будівельний фен Milwaukee M18 BHG-502C 2x5Ah, кейс (4933459772) | 18 086 грн. |
Строительный фен Milwaukee M18 BHG-502C 2x5Ah, кейс (4933459772) 493345977 | 17 823 грн. |
Будівельний фен Milwaukee M18 BHG-502C 2x5Ah, кейс (4933459772) 4933459772 | 18 708 грн. |
Milwaukee M18 BHG-502C (4933459772) M18BHG-502C(4933459772) | 18 709 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →