Витяжка Minola HPL 514 I нержавіюча сталь
Фото 9 |
Minola HPL 514 I нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HPL 514 I нержавіюча сталь
Вытяжка Minola hpl 514 i | 2 357 грн. |
Вытяжка Minola HPL 514 I | 2 237 грн. |
Витяжка Minola hpl 514 i | 2 669 грн. |
Модификації Minola HPL 514 I
Ціни на Minola HPL 514 I |
---|---|---|---|---|
Minola HPL 514 WH білий | від 2 078 грн. | 13 пропозицій | ||
Minola HPL 514 I нержавіюча сталь | від 2 237 грн. | 3 пропозиції | ||
Minola HPL 514 BL чорний | від 2 076 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →