Витяжка Minola HPL 514 WH білий
Фото 10 |
Minola HPL 514 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HPL 514 WH білий
Усі ціни 13 →Вытяжка Minola Hpl 514 Wh | 2 400 грн. |
Вытяжка плоская Minola hpl 514 wh | 2 263 грн. |
Витяжка Minola HPL 514 WH | 2 080 грн. |
Витяжка Minola HPL 514 WH (плоска) | 2 698 грн. |
Витяжка Minola HPL 514 WH (плоска) | 2 399 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Minola HPL 514 WH
Ціни на Minola HPL 514 WH |
---|---|---|---|---|
Minola HPL 514 WH білий | від 2 078 грн. | 13 пропозицій | ||
Minola HPL 514 I нержавіюча сталь | від 2 237 грн. | 3 пропозиції | ||
Minola HPL 514 BL чорний | від 2 076 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →