Витяжка Minola HVS 5224 WH 700 LED білий
Фото 10 |
Minola HVS 5224 WH 700 LED білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HVS 5224 WH 700 LED білий
Усі ціни 23 →Minola HVS 5224 WH 700 LED | 4 599 грн. |
Кухонна витяжка Minola HVS 5224 WH 700 LED | 4 599 грн. |
Витяжка похила Minola Hvs 5224 WH 700 Led | 3 960 грн. |
Вытяжка Minola Hvs 5224 Wh 700 Led | 4 599 грн. |
MINOLA HVS 5224 WH 700 LED | 4 444 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Minola HVS 5224 WH 700 LED
Ціни на Minola HVS 5224 WH 700 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HVS 5224 WH 700 LED білий | від 3 890 грн. | 23 пропозиції | ||
Minola HVS 5224 BL 700 LED чорний | від 3 790 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →