Витяжка Minola HPL 617 BL чорний
Фото 10 |
Minola HPL 617 BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HPL 617 BL чорний
Усі ціни 14 →Minola HPL 617 BL | 2 879 грн. |
Кухонна витяжка Minola HPL 617 BL | 2 879 грн. |
Вытяжка Minola Hpl 617 Bl | 2 880 грн. |
Витяжка Minola HPL 617 BL | 2 879 грн. |
Вытяжка плоская Minola hpl 617 bl | 2 879 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Minola HPL 617 BL
Ціни на Minola HPL 617 BL |
---|---|---|---|---|
Minola HPL 617 WH білий | від 2 859 грн. | 13 пропозицій | ||
Minola HPL 617 I нержавіюча сталь | від 2 880 грн. | 2 пропозиції | ||
Minola HPL 617 BL чорний | від 2 859 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →