Витяжка Minola HBS 5652 BL 1000 LED чорний
Фото 7 |
Minola HBS 5652 BL 1000 LED чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HBS 5652 BL 1000 LED чорний
Усі ціни 23 →Minola Minola HBS 5652 BL 1000 LED | 5 599 грн. |
Minola HBS 5652 BL 1000 LED | 5 599 грн. |
Кухонна витяжка Minola HBS 5652 BL 1000 LED | 5 599 грн. |
Minola HBS 5652 BL 1000 LED | 5 599 грн. |
Вытяжка Minola Hbs 5652 Bl 1000 Led | 4 995 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →