Ванна RIHO Future 180x80 см
Фото 3 |
RIHO Future 180x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Future 180x80 см
Усі ціни 8 →Ванна акрилова Riho Future 180x80 B074001005 | 15 859 грн. |
Акрилова ванна RIHO FUTURE 180 B074001005 | 14 944 грн. |
Ванна акрилова RIHO FUTURE 180x80 (B074001005) | 18 680 грн. |
Ванна акрилова Riho Future пряма 180x80 см (BC31) | 15 999 грн. |
Ванна акрилова прямокутна Riho Future 180x80 BC31 BC3100500000000 | 18 680 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації RIHO Future
Ціни на RIHO Future |
---|---|---|---|---|
RIHO Future 170x75 см | від 13 440 грн. | 5 пропозицій | ||
RIHO Future 180x80 см | від 14 944 грн. | 8 пропозицій | ||
RIHO Future 190x90 см | від 27 189 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →