Мотошина Mitas Touring Force-SC 120/70 R12 58P
![]() |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Touring Force-SC 120/70 R12 58P
Усі ціни 7 →Mitas Touring Force SC (120/70R12 58P Reinforced) | 2 502 грн. | ![]() |
Mitas Touring Force-SC 120/70 R12 58P 3001592141000 | 2 452 грн. |
Mitas Touring Force SC 120/70 R12 58P Reinforced | 2 552 грн. | ![]() |
| 2 275 грн. |
| 2 563 грн. |
| 2 663 грн. |
| 2 346 грн. |
Модификації Mitas Touring Force-SC 120/70 R12 58P
| Ціни на Mitas Touring Force-SC 120/70 R12 58P |
|---|---|---|---|---|
| Mitas Touring Force-SC 3.5 R10 51P | від 1 565 грн. | 8 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 80/80 -14 53L | від 1 755 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 80/90 -14 40P | від 1 995 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 80/90 R14 40P | від 1 602 грн. | 7 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 90/80 R16 51S | від 2 648 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 90/90 -10 50M | від 1 935 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 90/90 R10 50J | від 1 527 грн. | 13 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 90/90 R14 46P | від 2 151 грн. | 8 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 100/70 -14 53P | від 2 625 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 100/70 R14 53L | від 1 185 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 100/70 R14 53P | від 2 093 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 100/80 R10 53L | від 1 943 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 100/90 R14 57P | від 3 627 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/70 -12 56M | від 2 050 грн. | 4 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/70 -13 48S | від 2 725 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/70 R11 45P | від 1 727 грн. | 4 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/70 R12 47P | від 1 989 грн. | 13 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/70 R16 52P | від 2 516 грн. | 7 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/80 -12 61L | від 2 735 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/80 R14 59S | від 2 486 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/90 -13 56P | від 2 840 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/90 R12 64P | від 2 165 грн. | 9 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/90 R13 56P | від 2 129 грн. | 9 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 -13 53P | від 2 810 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 -16 57S | від 3 890 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R12 58P | від 2 275 грн. | 7 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R14 55L | від 1 982 грн. | 14 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R14 55P | від 3 328 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R15 56S | від 2 838 грн. | 8 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R16 57P | від 3 064 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/80 R14 58S | від 2 528 грн. | 10 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/80 R16 60P | від 3 847 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 130/60 R13 60P | від 2 409 грн. | 10 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 130/70 -10 59P | від 2 335 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 130/70 R10 59P | від 1 813 грн. | 11 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 130/70 R12 64P | від 2 370 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 130/70 R13 63P | від 3 553 грн. | 4 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 130/70 R16 61S | від 3 064 грн. | 7 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 130/90 R10 61L | від 2 147 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/60 -14 64P | від 3 320 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/60 R13 57L | від 2 409 грн. | 11 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/70 -15 69P | від 4 035 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/70 R12 65P | від 2 376 грн. | 12 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/70 R15 69P | від 3 178 грн. | 9 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/70 R16 65P | від 3 218 грн. | 11 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 150/70 R13 64S | від 3 438 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force-SC 150/70 R14 66S | від 3 251 грн. | 12 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 160/60 R15 67H | від 5 464 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force-SC 160/60 R17 69W | від 6 515 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force-SC 190/55 R17 75W | від 7 285 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди