Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Mitas

Мотошина Mitas Touring Force-SC 140/70 R14 68S

Фото - Мотошина Mitas Touring Force-SC 140/70 R14 68S
Відео 2Фото 11
Mitas Touring Force-SC 140/70 R14 68S
Призначення
дорожня
Сезон
літня
Ширина
140 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
68
Індекс швидкості
S
Конструкція
R
Посилена (Reinforced/RF)
Офіційний сайт
mitas-moto.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Mitas Touring Force-SC 140/70 R14 68S

Усі ціни 7 →

Mitas Touring Force SC (140/70R14 68S Reinforced)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 455 грн.

Mitas Touring Force-SC 140/70 R14 68S Rear RF 3001592527000

Mitas Touring Force-SC 140/70 R14 68S Rear RF
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 372 грн.

Mitas Touring Force-SC (140/70R14 68S)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 318 грн.

Mitas Touring Force SC 140/70 R14 68S Reinforced

Бренд - Mitas;Сезон - Літні;Тип авто - Мото;Посилення - Reinforced;Ширина - 140;Профіль - 60;Діаметр - 14;Індекс навантаження... ще- 68;Індекс швидкості - S;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 556 грн.

Літні шини Mitas Touring Force SC 140/70 R14 68S Reinforced

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 349 грн.

Літні шини Mitas Touring Force SC 140/70 R14 68S Reinforced

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 673 грн.

Мотошини Mitas Touring Force-SC 140/70 R14 68S TL R

Маркетплейс: Rozetka.ua  ZRShyna З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 212 грн.

Динаміка цін на Mitas Touring Force-SC 140/70 R14 68S

Модификації Mitas Touring Force-SC 140/70 R14 68S

Ціни на Mitas Touring Force-SC 140/70 R14 68S
Mitas Touring Force-SC 3.5 R10 51P від 1 565 грн.7 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 80/80 -14 53L від 1 755 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 80/80 R16 45P від 1 248 грн.4 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 80/90 -14 40P від 1 995 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 80/90 R14 40P від 1 602 грн.7 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 90/80 R16 51S від 2 648 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 90/90 -10 50M від 1 935 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 90/90 R10 50J від 1 527 грн.14 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 100/70 -14 53P від 2 625 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 100/70 R14 53L від 1 185 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 100/70 R14 53P від 2 093 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 100/80 R10 53L від 1 943 грн.3 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 100/90 R10 61M від 1 690 грн.7 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 100/90 R14 57P від 3 627 грн.3 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 110/70 -12 56M від 2 050 грн.4 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 110/70 R11 45P від 1 727 грн.4 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 110/70 R13 48S від 2 129 грн.11 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 110/70 R16 52P від 2 516 грн.7 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 110/90 -13 56P від 2 810 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 110/90 R12 64P від 2 165 грн.9 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 120/70 -13 53P від 2 810 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force-SC 120/70 -16 57P від 3 890 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 120/70 -16 57S від 3 890 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 120/70 R12 51S від 2 253 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 120/70 R12 58P від 2 275 грн.7 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 120/70 R14 55L від 1 982 грн.14 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 120/70 R14 55P від 3 328 грн.3 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 120/70 R15 56P від 3 555 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 120/70 R15 56S від 2 838 грн.8 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 120/80 R14 58S від 2 528 грн.11 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 120/80 R16 60P від 3 847 грн.3 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 130/60 R13 53J від 2 160 грн.11 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 130/60 R13 60P від 2 409 грн.10 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 130/70 -10 59P від 2 335 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 130/70 R12 64P від 2 370 грн.3 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 130/70 R12 64S від 4 598 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 130/70 R13 63P від 3 553 грн.4 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 130/70 R16 61S від 3 064 грн.7 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 130/90 R10 61L від 2 147 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 140/60 -14 64P від 3 320 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 140/60 R14 64P від 2 623 грн.11 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 140/70 -15 69P від 4 035 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 140/70 -16 65P від 4 230 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 140/70 R12 65P від 2 376 грн.12 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 140/70 R15 69P від 3 178 грн.9 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 140/70 R16 65P від 3 218 грн.11 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 140/70 R16 65S від 3 271 грн.8 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 150/70 R13 64S від 3 438 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force-SC 160/60 R15 67H від 5 464 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force-SC 160/60 R17 69W від 6 515 грн.1 пропозиція
Відеоогляди