Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Mitas

Мотошина Mitas Touring Force-SC 90/80 R16 51S

Фото - Мотошина Mitas Touring Force-SC 90/80 R16 51S
Відео 2Фото 11
Mitas Touring Force-SC 90/80 R16 51S
Призначення
дорожня
Сезон
літня
Ширина
90 мм
Профіль
80 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
51
Індекс швидкості
S
Конструкція
R
Посилена (Reinforced/RF)
Офіційний сайт
mitas-moto.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Mitas Touring Force-SC 90/80 R16 51S

Усі ціни 6 →

Mitas Touring Force SC (90/80R16 51S Reinforced *)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 687 грн.

Mitas Touring Force-SC (90/80R16 51S)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 749 грн.

Mitas Touring Force SC 90/80 R16 51S Reinforced

Бренд - Mitas;Сезон - Літні;Тип авто - Мото;Індекс швидкості - S;Ширина - 90;Профіль - 80;Діаметр - 16;Індекс навантаження -... ще51;Посилення - Reinforced;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 685 грн.

Літні шини Mitas Touring Force SC 90/80 R16 51S Reinforced *

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Літні шини Mitas Touring Force SC 90/80 R16 51S Reinforced *

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 859 грн.

Мотошини Mitas Touring Force-SC 90/80 R16 51S TL

Маркетплейс: Rozetka.ua  ZRShyna З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 648 грн.

Динаміка цін на Mitas Touring Force-SC 90/80 R16 51S

Модификації Mitas Touring Force-SC 90/80 R16 51S

Ціни на Mitas Touring Force-SC 90/80 R16 51S
Mitas Touring Force-SC 3.5 R10 51P від 1 565 грн.8 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 80/80 -14 53L від 1 755 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 80/80 R16 45P від 1 248 грн.4 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 90/80 R16 51P від 2 507 грн.4 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 90/80 R16 51S від 2 648 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 90/90 -10 50J від 1 845 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 90/90 R10 50J від 1 527 грн.13 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 90/90 R10 50M від 1 595 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force-SC 100/70 R14 53P від 2 093 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 100/80 R10 53L від 1 943 грн.3 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 100/90 R10 61J від 1 727 грн.4 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 100/90 R10 61M від 1 690 грн.7 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 100/90 R14 57P від 3 627 грн.3 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 110/70 -12 56M від 2 050 грн.4 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 110/70 R11 45P від 1 727 грн.4 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 110/70 R12 56M від 1 666 грн.4 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 110/70 R13 48S від 2 129 грн.11 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 110/80 R14 59P від 2 323 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 110/90 -13 56P від 2 840 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 110/90 R12 64P від 2 165 грн.9 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 120/70 -13 53P від 2 810 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force-SC 120/70 -16 57P від 3 890 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 120/70 R12 51S від 2 253 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 120/70 R12 58S від 2 275 грн.5 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 120/70 R13 53P від 2 287 грн.12 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 120/70 R14 55L від 1 982 грн.14 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 120/70 R15 56P від 3 555 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 120/70 R16 57S від 3 064 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 120/80 R14 58S від 2 528 грн.10 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 130/60 R13 53J від 2 160 грн.10 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 130/60 R13 60P від 2 409 грн.10 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 130/70 -10 59P від 2 335 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 130/70 R12 56L від 2 077 грн.9 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 130/70 R12 64P від 2 370 грн.3 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 130/70 R12 64S від 4 598 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 130/80 -15 63S від 3 890 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 130/80 R15 63P від 3 734 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force-SC 130/90 R10 61L від 2 147 грн.6 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 140/60 -14 64S від 3 510 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 140/60 R13 63P від 2 414 грн.13 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 140/60 R14 64P від 2 623 грн.11 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 140/70 -15 69P від 4 035 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 140/70 -16 65P від 4 230 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 140/70 -16 65S від 4 355 грн.2 пропозиції
Mitas Touring Force-SC 140/70 R14 68S від 3 212 грн.7 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 140/70 R15 69P від 3 178 грн.9 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 140/70 R16 65P від 3 218 грн.11 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 140/70 R16 65S від 3 271 грн.8 пропозицій
Mitas Touring Force-SC 150/70 R13 64S від 3 438 грн.1 пропозиція
Mitas Touring Force-SC 160/60 R17 69W від 6 515 грн.1 пропозиція
Відеоогляди