Моторне мастило MOBIL Ultra 10W-40 20 л (157478)
Відео 8 | 3 208 грн. Купити! Моторна олива Mobil Ultra 10W-40 20 л (157478)Маркетплейс: Rozetka.ua RozetkaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
MOBIL Ultra 10W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
проїхав на сенсі 150тис. користуюся тільки таким маслом, питань не було. ціна якість не виявив користуюся MOBIL Ultra 10W-40 4L більше року |
масло ллю з першого ТО авто (ВАЗ 2110 16 кл), зливаю темне після 10 тис. км. люблю навалити. так що нагар знімає. ціна-якість. у морози до -15 заводиться нормально, -22 не вийшло (не хотів мучити мотор, але міг завести). гідрики не стукають (проїхав 40 тис.) РЕКОМЕНДУЮ!! - Дешеве-якісне-виконує свої функції - ні ( це як для мене) користуюся MOBIL Ultra 10W-40 4L місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації MOBIL Ultra 10W-40
Ціни на MOBIL Ultra 10W-40 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Ultra 10W-40 1 л | від 160 грн. | 32 пропозиції | ||
MOBIL Ultra 10W-40 4 л | від 604 грн. | 38 пропозицій | ||
MOBIL Ultra 10W-40 20 л | від 3 208 грн. | 1 пропозиція | ||
MOBIL Ultra 10W-40 208 л | від 28 718 грн. | 9 пропозицій |